30.08.2019 SAKARYA-HENDEK-BAYRAKTEPE ARENA'DA KİCKBOKS HEYECANI YAŞANDI

30.08.2019 SAKARYA-HENDEK-BAYRAKTEPE ARENA'DA KİCKBOKS HEYECANI YAŞANDI
30.08.2019 SAKARYA-HENDEK-BAYRAKTEPE ARENA'DA KİCKBOKS HEYECANI YAŞANDI
30.08.2019 SAKARYA-HENDEK-BAYRAKTEPE ARENA'DA KİCKBOKS HEYECANI YAŞANDI

30.08.2019 SAKARYA-HENDEK-BAYRAKTEPE ARENA'DA KİCKBOKS HEYECANI YAŞANDI

Hendek Belediyesi katkılarıyla Murat Tokat organizatörlüğünde Erkan Yılmaz Koordinatörlüğünde Bayraktepe-Arena Sosyal Tesislerinde 4.kez King of Kings Profesyonel faaliyet gerçekleşti. Bu tür organizasyonlara destek vererek örnek bir Belediye anlayışını gösteren ve öncülük eden Hendek Belediyesi Başkanı Sayın Turgut  BABAOĞLU' na teşekkür eden Erkan Varol şöyle dedi;  Türkiye Temsilciliğini yaptığım K.O.K. organizasyonu son günlerin en popüler faaliyetini 4. kez Hendek'te gerçekleştirdik. Organizasyonun gerçekleşmesi için çabalar gösteren ekibimize sonsuz teşekkürler ediyorum.  Hendek halkının profesyonel Kickboks ile yakından tanışmalarına ve sosyal yaşamın içinde spor heyecanı yaşamaları bakımından son derece önemli işler yaptığımızı düşünüyorum. Kendi adıma çok heyecanlıyım bu benim için büyük bir mutluluktur diyorum. Ayrıca, Kickboks Federasyonu Başkanı Sayın Salim KAYICI’ ya Profesyonel Şube Başkanı Sayın Erdin AYGÜN’e Profesyonel Hakem Kurulu Başkanı Sayın Cengiz PANK’ a ve değerli Hakem Kuruluna şükranlarımı sunarım.

PROFESYONEL KİCKBOKS MAÇLARININ SONUÇLARI

Sayı NO

MAVİ KÖŞE

SPORCULARIN

ADI SOYADI

Info                        

3x3 Raund 3 Dakika

Galip                     KG            Galip

KIRMIZI KÖŞE

SPORCULARIN

ADI SOYADI

1.

MURAT ESEDOV

 

72.KG

3-0 Kazandı

GÖKHAN SEVER  

ÜLKE

AZERBAYCAN

TÜRKİYE

2.

RUSLAN KULSAHOTOV

 

72.KG

2.Raunt Nakavtla Kazandı

ABDULLAH KAPLAN

ÜLKE

TÜRKMENİSTAN

TÜRKİYE

3.

ABDUL QAYUM NAZARI

2-1 Kazandı

71.KG

 

MERT ÇAY

ÜLKE

AFGANİSTAN

TÜRKİYE

4.

BÜNYAMİN ALİYEV

3-0 Kazandı

71.KG

 

ÖMER FARUK DURAN

ÜLKE

AZERBAYCAN

TÜRKİYE

5.

AHMEDİ KHALINC

 

71.KG

3-0 Kazandı

ALPASLAN YÖNDEM

ÜLKE

AFGANİSTAN

TÜRKİYE

6.

SEVİNÇ ÜRKMEZ

 

64.KG

3-0 Kazandı

GÖZDENUR GÖKTAŞ

ÜLKE

TÜRKİYE

TÜRKİYE

7.

ROGHIEH SOLTANI NEGHAR

 

57.KG

3-0 Kazandı

ÖZGENUR AVCIL

ÜLKE

İRAN

         TÜRKİYE

8.

FARSHAD MOGHULZAD

 

57.KG

3-0 Kazandı

UĞUR MEMEDOV

ÜLKE

AFGANİSTAN

AZERBAYCAN

9.

ABDULLAH KAPLAN

3-0 Kazandı

72.KG

 

GÖKHAN SEVER

ÜLKE

4.LÜ TURNUVA

TÜRKİYE